środa, 15 lutego 2017

6. ANITA WŁODARCZYK

Hej! 
 Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze. Jutro mija miesiąc od założenia bloga, bardzo się cieszę, że jesteście tutaj i podoba wam się! Mam nadzieję, że będę się coraz bardziej rozwijać, bo uwielbiam to!
Dzisiaj znowu nie poszłam do szkoły ze względu na skoki, ale warto było! Jest mi niezmiernie przykro, że Kamil miał najgorsze warunki w 1 serii, ale nikt nie raczył mu belki podnieść, wiadomo spóźnił bardzo, jednak to też miało wpływ na słabszy skok. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej i cała drużyna solidnie zapunktuje :)
Będę w piątek i sobotę na Lotos Cupie, bardzo się z tego cieszę, bo  to moje pierwsze zawody w Szczyrku, widzę się z kimś? :D Liczę, że pogoda i organizacja dopisze ;)
Przejdźmy jednak do Anity. Jest ona moim wielkim autorytetem, po prostu niepokonana i najlepsza. 2 złote medale olimpijskie i wielokrotnie pobijany własny rekord świata mówią same za siebie :) Bardzo boli mnie to w jakich warunkach Anita trenuje, podobnie się ma sprawa co do panczenistów na przykład. Mamy świetnych sportowców, jednak brak miejsca do szlifowania ich talentu... Liczę, że coś w końcu się zmieni.
Moim wielkim marzeniem jest wyjazd na jakieś lekkoatletyczne zawody, uważam, że jest to świetne widowisko. IO dopiero za prawie 4 lata, mam z nimi wielkie nadzieje, bo talentów naszej reprezentacji nie brakuje, tylko znowu te nieprzespane noce, ale czego się nie robi dla sportu XD

Pierwszy z autografów zdobyłam bodajże 3 lata temu za pomocą formularzu na stronie Anity, niestety ten sposób nie jest już aktualny ;/

Kolejne 2 zdobyłam pisząc list na adres:
Anita Włodarczyk
RKS SKRA Warszawa
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa


Bardzo się cieszę, że są z dedykacją, choć o nią nie prosiłam. Fajne jest to, że Orlen zmienia raz na jakiś czas szatę graficzną, generalnie po nowym rekordzie życiowym :) Na ostatni autograf czekałam od 20.08 do 08.09.16 Mam nadzieję, że Anita będzie nadal brylować na światowych listach i w końcu ktoś doceni jej  niesamowity talent! 

U mnie w skrzynce chwilowe pustki, chociaż czekam na kilka listów i 2 wymiany, a jak u was? ;) 
Dziękuję za przeczytanie dzisiejszej notki, wypchany skrzynek i do następnego! :)

16 komentarzy:

 1. Gratulacje, Anita jest wielka!

  Skoki zamiast szkoły, tolerancyjni rodzice :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo cenny podpis, ogromne gratulacje :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2017/02/98-michael-mollinger.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje
  zapraszam do mnie na serie z autografami
  http://skok2001.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)
  Ja byłam w Szczyrku dwa razy na zawodach, podobało mi się, dlatego polecam :)
  Zapraszam: http://oczami-skokomaniaczki.blogspot.com/2017/02/autografy-andreas-wank.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wszystkich podpisów!
  https://dreamerworldfototravel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń